سخن روز /
نشست مشترک تعاون روستایی با سازمان جهاد کشاورزی و خبرگان کشاورزی در البرز
1398/11/21

به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان البرز ، نشست مشترک تعاون روستایی و جهاد کشاورزی استان و اعضای خبرگان کاشورزی با هدف ارائه عملکرد فعالیت های سازمان تعاون روستایی و تشکل ها در محل سالن جلسات جهاد استان برگزار گردید .

ابتدا موسوی مدیر استان گزارشی را در خصوص وضعیت موجود شرکت ها و ساماندهی تشکل ها و عملکرد سازمان و شبکه تعاونی های روستایی استان در سال جاری در قالب پاورپوینت ارائه نمودند .

وی همچنین در خصوص برگزاری کمیته با هدف تعیین تکلیف تعاونی های غیرفعال و نیمه فعال به نکات مهمی اشاره و اعلام نمودند که تاکنون وضعیت 11 شرکت غیر فعال مشخص گردیده است .

سپس اعضای هیئت مدیره خبرگان کشاورزی هریک در خصوص وضعیت تولید و بهره برداری از منابع خود گزارشی را قرائت و در ادامه مهندس کریمی معاون برنامه ریزی و افتصادی و مهندس تاج الدینی معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان ضمن رضایتمندی از عملکرد تعاون روستایی استان در سال جاری و نیز تشکیل کانون خبرگان کشاورزی استان ، آمادگی خود و همکارانشان را درخصوص مساعدت با تعاون روستایی در زمینه های تخصصی و کانون خبرگان را اعلام نمودند.

در ادامه نشست مهندس مجید موسوی ضمن آرزوی موفقیت برای کانون خبرگان کشاورزی گفتند : از این اعضا که در بخش های مختلف جزء کشاورزان نخبه ی استان و کشور می باشند انتظار داریم تا یافته ها و اطلاعات ارزنده خود را به سایر کشاورزان استان انتقال دهند .

مهندس مجید موسوی گفت: اکنون که کانون خبرگان کشاورزی در استان البرز شروع به کار نموده است با برنامه ریزی دقیق و اصولی امور را پیش برده و انتظارات خود را از بخش کشاورزی مشخص نماید و سیاست های مناسبی را در جهت کشاورزی فنی و اصولی پیش گیرد.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز بیان نمود: استفاده از ظرفیت های موجود تعاون روستایی استان و تشکل ها و ترغیب کشاورزان به تشکیل تشکل ها از جمله امور یست که باید به آن پرداخته و در کنار این امر جهاد کشاورزی استان نیز آماده ی همکاری است .

تعداد مشاهده خبر29 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal