سخن روز /
همزمان با هفته پدافند غیرعامل: نشست تخصصی پدافند غیرعامل دوشنبه 13 آبان ماه 98 در مرکزآموزش عالی امام خمینی کرج برگزار شد.
1398/08/14

به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان البرز : همزمان با ششمین روز از هفته پدافند غیرعامل در بخش کشاورزی و به میزبانی مرکز آموزش عالی امام خمینی کرج ، نشست تخصصی" پدافند غیرعامل کشاورزی ، مقاومت و بازدارندگی در رونق تولید"، با حضورمعاونین وزیر ،رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور،اعضای هیات علمی ،استاندار البرز ، مدیران و کارشناسان وزارت جهاد کشاورزی و سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران و تعاون روستایی استان البرز و تهران و به منظور بالا بردن سطح علمی و آموزشی کارکنان در موارد اضطراری در محل مرکز آموزش عالی امام خمینی برگزار گردید .

در این نشست تخصصی سردار جلالی با اشاره به حوزه جهادکشاورزی، گفت: در این حوزه تهدید انسان ساخت وجود دارد و نمی‌توان به این موارد خوش بین باشیم، تأمین غذایی و امنیت آن در دین ما تعریف شده و مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز قرار دارد اما دشمن سعی دارد از این فرصت برای ضربه زدن به ما استفاده کند.

در ادامه مطالبی توسط دکتر خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات و آموزش و ترویج کشاورزی و مهندس طلایی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی در خصوص استفاده از فرصتها و امکانات سایبری و تکنولوزی ، خود کفا بودن ، انواع راهکارها، موانع و نحوه عمل در مواقع بحرانی، استفاده از مفاهیم و مصادیق پدافند غیر عامل به حضار ارائه گردید .

همچنین رئیس سازمان شیلات کشور هم در خصوص عملکرد سازمان شیلات و برنامه های آتی گزارش جامع و کاملی را در قالب پاور پوینت ارائه نمودند.

شایان ذکر است رئیس اداره آموزش استان به همراه جمعی از کارکنان استانی و شهرستانی در این نشست تخصصی حضور یافتند.

تعداد مشاهده خبر20 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal